Monter w obszarze mechanicznym i elektrycznym

Dekra Praca Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DEKRA PRACA oferuje usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i, pracy tymczasowej w kraju i zagranicą. DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad 40 krajach, zatrudniając łącznie ponad 25.000 pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Siedlce

Wymagania:
- wykształcenie preferowane kierunkowe: mechanik, elektryk, pneumatyk, automatyk,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w obszarze mechanicznym lub elektrycznym,
- zdolności manualne, sprawność ruchowa,
- odpowiedzialność, zaangażowanie, dyscyplina pracy

W wyniku kształcenia lub doświadczenia w zawodzie kandydat powinien umieć:
- czytać schematy ideowe, montażowe, rysunki
warsztatowe, instalacyjne,
- rozpoznawać elementy i podzespoły na podstawie oznaczeń i cech zewnętrznych,
- rozróżniać i dobierać media robocze,
- posługiwać się podstawowym sprzętem i aparaturą kontrolno-pomiarową,
- przestrzegać przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska w zakresie
eksploatacji urządzeń elektrycznych i mechanicznych,
- komunikować się z innymi uczestnikami procesu pracy i efektywnie współdziałać w zespole.

Oferujemy:
pracę od zaraz
zatrudnienie na umowę zlecenie
interesującą pracę w nowoczesnym zakładzie produkującym nowoczesne pojazdy szynowe w Siedlcach.

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji