Monter urządzeń energoelektronicznych

Huettinger Electronic Sp. z o.o.

Zielonka, mazowieckie

Miejsce pracy: Zielonka
TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High – Tech.

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń (zasilaczy, podzespołów) zgodnie z dokumentacją i obowiązującymi standardami jakości (np. samokontrola, karty kontroli, kontrola wizualna, sprawdzenie parametrów, testowanie)
  • Wykonywanie prac pomocniczych przy prototypach.

Wymagania:

  • Znajomość części elektronicznych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi
  • Umiejętność lutowania cyną bezołowiową
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od pon-pt w systemie 1 bądź 2 – zmianowym
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.