Monter Urządzeń Elektronicznych

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska:

  • Montaż urządzeń/obejść na układach energetycznych.
  • Hydrodynamiczne czyszczenie zbiorników, cystern, rurociągów, wymienników ciepła.
  • Przygotowywanie obsługa procesów płukania układów olejowych.
  • Smarowanie maszyn i urządzeń.
  • Czyszczenie turbin za pomocą piany.

Wymagania:

  • Uprawnienia elektryczne E2.
  • Zdolności manualne.
  • Chęć do pracy.
  • Gotowość do pracy w delegacji.
  • Mile widziane doświadczenie przy pracach monterskich.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia za obecność w pracy).
  • Możliwość pracy w "nadgodzianch".
  • Stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę w pracy.
  • Ubrania robocze.

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria