Monter Urządzeń Dźwigowych

P.U.P. Kon-Rem Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca osoby zatrudnionej na stanowisku Montera Urządzeń Dźwigowych polega na wykonywaniu czynności remontowych oraz montażowych urządzeń dźwigowych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie zależne od efektów pracy (podstawa+premia)

- pakiet socjalny

Wymagania

- doświadczenie w pracy

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne KON-REM Sp. z o.o. jest największ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria