MONTER URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

Juka Sp. z o.o. Sp. k.

Niepołomice , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Juka Sp.z o.o. sp.k. z siedzibą w Niepołomicach jest wieloletnim, renomowanym, uznanym w Polsce jak i za granicą producentem urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w wykonywana pracę, staranność i dokładność
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, kątomierz, liniał, mikrometr
  • mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • komfortowe i przyjazne środowisko pracy

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Prezentacja firmy

Juka Sp. z o.o. Sp. k.(www.juka.com.pl) z siedzibą w Niepołomicach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy