Opis stanowiska pracy

Firma Headhunters Gdańsk pilnie poszukuje doświadczonych monterów turbin do pracy na terenie kraju. Praca w firmie oferującej wysokiej jakości usługi serwisowe (remonty, modernizacja) dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych.

wymagania:

*wykształcenie zasadnicze zawodowe, kierunek mechanik, energetyk lub podobne
*uprawnienia energetyczne typu E (mile widziane D)
*doświadczenie zawodowe w zakresie montażu turbin i urządzeń wirnikowych
*umiejętność czytania rysunku technicznego
*znajomość zagadnień rozszerzalności cieplnej, luzów i dylatacji
*brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania prac na wysokości pow. 3m
*umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi i elektronarzędziami

obowiązki:

Montaż, remonty, modernizacja turbin i kotłów, zgodne z zaleceniami i zasadami bezpieczeństwa BHP oraz p.poż.

oferujemy:

*samodzielną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
*umowę zlecenie z możliwością zmiany formy zatrudnienia po okresie próbnym
*możliwośc rozwoju osobistego
*atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki
*wyżywienie

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
19
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy