Monter tras ( korytek ) kablowych

PanPol Sp. z o.o.

Holandia i Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia PanPol sp. z o.o., ( KRAZ 1670 ) poszukuje do pracy około 20 monterów tras ( korytek ) kablowych. Praca jest wykonywana w Belgii przez firmę holenderską. Praca przy budowie rozbudowie elektrowni: montaż przemysłowych korytek ( tras ) kablowych.

11 Euro netto / godz.

około 1 Euro netto doliczanych do każdej godziny pracy tzw. "reserverings" wpłacane na koniec umowy.

Duża ilość godzin ( około 47,5 / tydz. Poniedziałek - Czwartek po 10 godzin i Piątek 7,5 ).

Pracodawca opłaca mieszkanie w 100%.

Dojazd do pracy 0,19 Euro / km dla kierowcy samochodu pod warunkiem, że dojazd w jedną stronę jest większy niż 10km.

Tzw. "pieniądze wakacyjne są wliczone w stawkę netto.

Możliwość uzyskania zasiłków lub dofinansowania na dzieci lub na niepracującą żonę, które pozostają w Polsce.

Do kandydatów, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania selekcyjne w niniejszym ogłoszeniu wysyłamy e-mail z prośbą o przesłanie kompletu dokumentów zgodnie z załączoną listą. Po sprawdzeniu dokumentów, kontaktujemy się telefonicznie tylko z osobami, które przeszły pozytywnie ten etap selekcji celem sprawdzenia znajomości języków obcych lub weryfikacji innych informacji.

Osoby mające problem z alkoholem są proszone o nieskładanie CV !!!

Wymagania

  1. Warunek konieczny do spełnienia, aby móc być oddelegowanym z firmy holenderskiej do pracy w Belgii:

    1. posiadanie numeru BSN – SOFI. Jest to holenderski numer podatkowo - ubezpieczeniowy

    2. udokumentowany okres pracy w Holandii przez przynajmniej 1 miesiąc dla firmy holenderskiej ( zarejestrowanej w Holandii ), która to firma była legalnym Pana pracodawcą i opłacała należne podatki i ubezpieczenia zgodnie z prawem holenderskim.

  1. VCA lub SCC ( certyfikat BHP ważny na Belgię, Holandię ... )

  2. znajomość ęzyka angielskiego.

  3. udokumentowane doświadczenie przy montażu tras kablowych przemysłowych

  4. własne podstawowe narzędzia monterskie: młotek, pilnik, piłka do metalu ...

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Zgodnie z daną ofertą
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis