ELIT GLASS

MONTER SZYB

Od: ELIT GLASS
Miejsce pracy: Warszawa

Serwis szyb autobusowych oferuje pracę na stanowisku: MONTER SZYB.

Wymagane:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie: nie wymagane
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy na terenie kraju/ gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym)
  • Otwartość, pozytywne nastawienie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź znajomość branży motoryzacyjnej (mechanik samochodowy, blacharz)
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

Główne obowiązki:

  • Realizacja wymiany szyb autobusowych (czołowych, tylnych, bocznych)
  • Umiejętność samoorganizacji pracy
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Usługowo – Transportowa ul. Literacka 14, 01-864 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.