Dla naszego klienta, dużej firmy z regionu Prawobrzeża Szczecina, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

monter szaf sterowniczych

Nr ref.: 41630
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • montaż rozdzielnic elektrycznych  od małych szafek elektrycznych mających zastosowanie w gospodarstwach domowych po skomplikowane  szafy sterownicze wykorzystywane przemysłowo.
  • realizacja zamówień,
  • dbałości o jakość wykonywanej pracy

Oczekiwania:
  • sumienność
  • doświadczenie lub wykształcenie związane z branżą elektryczną
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 KW

Oferta:
  • pracę w dużej i renomowanej międzynarodowej firmie
  • umowa o pracę tymczasową w systemie jednozmianowym 07:00-15:00
  • rozwój i zdobycie doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne, roczne
  • bogaty pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)