Dla naszego Klienta, firmy która jest globalnym producentem innowacyjnych technologii napędów i sterowań, poszukujemy osób na stanowisko:

monter szaf sterowniczych

Nr ref.: 32384
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

Zakres obowiązków:

  • produkcja oraz montowanie elementów elektrycznych do szaf sterowniczych
  • montaż i łączenie rozdzielnic oraz skrzynek elektrycznych
  • praca na podstawie instrukcji instalacji i schematów elektrycznych
  • praca w trybie jedno-zmianowym

Oczekiwania:

  • wykształcenie elektryczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jednakże również osoby bez doświadczenia
  • komunikatywność
  • zdolności manualne i dokładność
  • silna motywacja do pracy

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość długofalowej współpracy
  • praca w pełnym wymiarze godzin

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)