Monter szaf sterowniczych-niemiecka umowa o pracę

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH jest działającym od wielu lat na niemieckim rynku pracy przedsiebiorstwem. Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.

Obecnie zatrudnimy pracowników na stanowisku: Monter szaf sterowniczych

Miejscie pracy: rozne lokalizacje na terenie Niemiec

Termin rozpoczęcia: do ustalenia

Obowiązki:

  • montaż szaf sterowniczych
  • samodzielne stanowisko montażowe
  • praca z rysunkami technicznymi i schematami elektrycznymi

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom B1-B2)

Oferujemy:

  • stawkę godzinową od 10,95 EURO
  • diety za każdy dzień roboczy od 50 EURO
  • niemiecką umowę o pracę
  • zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • pomoc w organizacji zakwaterowania

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH Polska

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

AIM Allegemeine Industriemontagen GmbH<br/>Berliner- Str. 1<br/>0... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne