Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Monter szaf sterowniczych - 1 zmiana

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódź, Poddębice, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Ozorków

Obowiązki:

  • wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych
  • realizacja zadań związanych z montażem instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi normami
  • przestrzeganie istniejących instrukcji technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu elektromontażu, elektryki, mechaniki (i pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze montażu w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • 400 brutto premii za każdego poleconego pracownika, który przepracuje min. 1 miesiąc (ilość osób polecanych przez jedną osobę jest nieograniczona)
    • Umowę o Pracę Tymczasową (możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio w Firmie Klienta)
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym (6:00 - 14:00) od poniedziałku do piątku
  • BEZPŁATNY TRANSPORT dla mieszkańców Łodzi, Zgierza, Poddębic, Rąbienia, Ozorkowa, Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic
  • niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Numer referencyjny: MON1/AL/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.