Monter systemów wentylacyjnych Niemcy

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Erfurt, zagranica

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Erfurt

Opis stanowiska:
montaż wentylacji i klimatyzacji w blokach mieszkalnych
wewnętrzne instalacje budowlane
praca na dużych projektach budowlanych

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe lub min. roczne doświadczenie jako monter wentylacji / klimatyzacji
znajomość języka niemieckiego – możliwość pracy w brygadach (ok. 3 osoby), przy czym min. jedna osoba posługuje się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
umowa o pracę na czas nieokreślony, w oparciu o warunki niemieckie
praca od połowy stycznia 2018
stawka 11,00- 12,50 €brutto/h plus dieta
auto służbowe + karta paliwowa
odzież robocza plus zestaw profesjonalnych narzędzi