Monter Systemów Przeciwpożarowych (Ppoż.)

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko - Biała, śląskie

Od: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Naszym Klientem jest firma będąca dostawcą pasywnych systemów przeciwpożarowych, zabezpieczających m.in. konstrukcje stalowe, przepusty instalacyjne.

Zadania:

  • montaż biernych systemów przeciwpożarowych, w tym: malowanie farbami ppoż. lub obudowywanie płytami.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (głównie Polska południowa, sporadycznie pozostała część Polski),
  • samodzielność, sumienność oraz dokładność przy wykonywaniu pracy,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane uprawnienia UDT, SEP, montaż rusztowań.

Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny,
  • szkolenia techniczne, w razie potrzeby szkolenia UDT, SEP, montaż rusztowań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.