MONTER SYSTEMÓW GRZEWCZYCH, SANITARNYCH I WENTYLACJI – NIEMCY

Timepart Personalservice GmbH

09112 Chemnitz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko :

OBOWIĄZKI:

- montaż instalacji sanitarnych,

- montaż systemów grzewczych, ogrzewania podłogowego,

- montaż i serwis instalacji wentylacyjnych / klimatyzacji według projektu
wykonawczego,

- montaż przewodów i kanałów wentylacyjnych.

OFERTA:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia,
- możliwość pobierania zaliczek,

- możliwość regularnych zjazdów do Polski.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie na podanym stanowisku,

- wykształcenie kierunkowe,

- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane).

Prezentacja firmy

•Arbeitnehmerüberlassung •Personalvermittlung •Projektmanagement

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 6 m-cy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji