Opis stanowiska pracy

MartDom: prężnie rozwijająca się firma z 6-cio letnim doświadczeniem w branży budowlanej poszukuje osób na stanowisko monter stolarki budowlanej.

Do jego obowiązków będzie należeć przede wszystkim wykonywanie montaży:
- Okien
- Parapetów
- Drzwi zewnętrznych
- Bram garażowych
- Drzwi wewnętrznych
- Paneli podłogowych
- Listew przyściennych

Co możemy zaoferować?
- Naukę fachu od podstaw.
- Właściciela firmy, który słucha tego, co masz do powiedzenia. Twoje zdanie może mieć realny wpływ na dalszy kierunek rozwoju MartDomu.
- Atmosferę zaufania - jeśli popełnisz błąd, coś ci się nie podoba lub ktoś Cię wkurzy, możesz mu o tym otwarcie powiedzieć – jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę.
- Elastyczność – możesz wziąć dzień wolny, zacząć pracę wcześniej lub później gdy nagle będziesz tego potrzebował
- Pracę w młodym, koleżeńskim zespole – spotykamy się ze sobą poza pracą, spędzamy wspólnie czas i integrujemy się.
- Konkurencyjne zarobki zależne od: stażu pracy, umiejętności i zaangażowania.

Wymagania

Szukamy osób zarówno z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia.
Umiejętności budowlane będą dodatkowym atutem, lecz nie jest to warunek obowiązkowy.Wszystkiego możemy nauczyć od podstaw.
Zależy nam, aby osoba zainteresowana pracą u nas posiadała następujące postawy życiowe:
- Była ambitna.
- Nie bała się wyzwań.
- Miała wewnętrzną potrzebę podnoszenia swoich kompetencji, by rozwijać się razem z firmą.
- Była komunikatywna – chętnie rozmawiała z klientami i integrowała się z kolegami w firmie.
- Była empatyczna – potrafiła zrozumieć czego potrzebuje klient.
- Była cierpliwa
- Miał odwagę mówić otwarcie o tym, co mu się nie podoba

Prezentacja firmy

Jako firma zajmujemy się doradztwem i montażem drzwi, okien, paneli, bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Praca na produkcji