MONTER STOLARKI OTWOROWEJ

Work Service Express

Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Belgia

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH monterów stolarki otworowej z językiem francuskim
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Wymagania
• osoba z doświadczeniem w montażu okien i drzwi
• znajomość języka francuskiego (WARUNEK KONIECZNY
• możliwość wyjazdu samochodem (WARUNEK KONIECZNY)
Obowiązki
• montaż stolarki otworowej aluminiowej i drewnianej (okna i drzwi)

Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dodatek za język
• dodatek za wyjazd na projekt własnym samochodem
• polską umowę
• opiekę koordynatora

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.