Monter stolarki aluminiowej i drewnianej (NIEMCY)

Agencja Headhunters

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters obecnie wraz ze swoim niemieckim klientem, poszukuje osób na stanowisko:

Montera stolarki aluminiowej jak i drewnianej

Miejsce pracy: Niemcy

Opis:

Dla naszego klienta poszukujemy monterów stolarki aluminiowej i drewnianej. Do zakresów obowiązków należeć będzie przygotowanie odpowiednich elementów do montażu poprzez cięcie, gięcie, docinanie, szlifowanie oraz samodzielne montowanie/demontowanie drzwi i okien wykonanych z drewna jak i aluminium.

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • Wynagrodzenie: 10,61 € brutto na godzinę;
  • 30€ netto diety za każdy przepracowany dzień roboczy;
  • Zakwaterowanie opłacane z diet;
  • Praca 8-12h dziennie min. 5 dni w tygodniu;
  • Możliwość nadgodzin;
  • Przyjazną atmosferę i pewne miejsce pracy.

Jeśli spełniasz ww. kryteria i jesteś zainteresowany tą ofertą, zgłoś się do nas, być może to właśnie Ciebie szukamy!

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Wymagania

Wymagania:

  • Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • Kilkuletnie doświadczenie;
  • CV w języku niemieckim + foto;
  • Posiadanie własnego – sprawnego auta będzie atutem;
  • Dyspozycyjność, dobry stan zdrowia i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie