OTTO Work Force

Monter / Śrem

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Śrem

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji / monter

Nr ref. DL/Mon/03/16

Miejsce pracy: Psarskie k. Śremu

Opis stanowiska pracy:
- montaż wiązek elektrycznych,
- składanie drobnych elementów,
- kontrolowanie jakości wyboru.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- szybkość i dokładność,
- dobry wzrok (rozróżnianie kolorów, dobre widzenie drobnych elementów),
- sumienność,
- chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- stawkę 11,02 zł brutto / h,
- pracę od poniedziałku do piątku (soboty opcjonalnie),
- pracę zmianową,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
- bezpłatny transport ze Śremu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.