Monter sprzętu BHP- pracownik produkcji

PROTEKT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, poszukuje na stanowisko:

Zadania:

  • Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu
  • Przygotowywanie półproduktów do dalszej produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale produkcji
  • Zdolności manualne
  •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę (cały etat) z wynagrodzeniem zasadniczym, premie oraz ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę
  • stabilne zatrudnienie na ciekawym i odpowiedzialnym stanowisku w firmie o zasięgu międzynarodowym, będącej liderem w branży

Prezentacja firmy

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz - producent sprzętu chroniącego prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne