PORR Polska Infrastructure S.A.
Firma
PORR Polska Infrastructure S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach 5 wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

MONTER SPRZĘTOWY

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Montaż elementów i podzespołów według dokumentacji technicznej
  • Montaż kontenerów
  • Praca na wysokości
  • Realizacja usług wykonywanych przy użyciu sprzętu
  • Dbanie o mienie powierzone
  • Raportowanie wykonanych prac
  • Organizacja pracy w sposób bezpieczny

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość zagadnień elektrycznych, ślusarskich i monterskich
  • Myślenie techniczne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność
  • Niezbędne uprawnienia/certyfikaty:
  • Uprawnienia do 1 kV
  • Prawo jazdy kat.B

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet Multisport, Mybenefit oraz opiekę medyczną
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na prestiżowych projektach budowlanych w dynamicznie rozwijającej się Spółce