Opis stanowiska pracy

• Prace serwisowe, instalacyjne i montażowe,
• Obróbka ręczna,
• Praca w nienormowanym czasie pracy (wymagana jest terminowość)
• Znajomość ISO w zakresie ZSZ Jakości i Środowiskowego.

Wymagania

• Wykształcenie min. zawodowe (preferowane średnie),
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lata;
• Obsługa palnika ręcznego i plazmy ręcznej;
• Doświadczenie w spawaniu rurociągów;
• Doświadczenie w zakresie spawania i montażu urządzeń (centralnego odkurzania, filtrów, absorberów przemysłowych);
• Umiejętność spawania MIG/MAG;
• Znajomość rysunku technicznego,
• Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych i elektronarzędzi;
• Dyspozycyjność,
• Samodzielność,
• Staranność, sumienność,
• Motywacja do pracy,
• Odpowiedzialność za jakość i terminy,
• Mile widziane aktualne uprawnienia zawodowe i badania wysokościowe.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne