Monter-spawacz MIG/MAG (136)

Workpower Oy

TURKU, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy monterow-spawaczy MIG/MAG na poludnie Finlandii do Turku oraz gmin sasiednich.
Masz szanse stac sie czescia wykwalifikowanego zespolu oraz pracowac przy ciekawych, zroznicowanych projektach. Praca jest na poczatek na czas nieokreslony i bedzie trwac minimun 6 miesiecy (minimum 200godzin w miesiacu). Niewykluczone przedluzenie wspolpracy.
Praca zaczyna sie na przelomie maja i czerwca 2019.
Aplikuj juz teraz! CV TYLKO W JEZYKU ANGIELSKIM.

Oferujemy:

Zorganizujemy i opłacimy Twój przyjazd do Finlandii.
Zapewniamy wyposażone mieszkanie (odplatne).
Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania.
Pomagamy we wszystkich sprawach urzędowych dotyczących pracownika.
Zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.
Praca całkowicie na warunkach fińskich.
Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.
W razie potrzeby można liczyć na pomoc naszego tłumacza.

Wymagania

Conajmniej 3 letnie doswiadczenie w zawodzie.
Jezyk angielski oraz wczesniejsze doswiadczenie w pracy za granica jako wielki plus.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy