Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o.o. poszukuje Montera lub  spawacza 135 chętnego do wyjazdu na kontrakt do Niemiec.

Montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku lub bez. heftowanie oraz wstępne spawanie.

lub

Spawanie metodą 135 podzespoły do koparko-ładowarek. małe gabaryty. czarna stal, blacha 15-30 mm.

Spoiny sprawdzane tylko wizualnie.

Praca na hali. System dwuzmianowy. Miła i koleżeńska atmosfera w miejscu pracy. Praca na długi okres czasu.

W zamian za wysoki profesjonalizm gwarantujemy:

  • Stałą pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Darmowe zakwaterowanie w pobliżu pracy.
  • Darmowe przejazdy do Polski/Niemiec
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Dużą liczbę nadgodzin
  • dodatkowe ubezpieczienie grupowe. sponsorowane przez pracodawcę.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata.
  • Własny samochód jest atutem.
  • Znajomość języka rosyjskiego/niemieckiego/angielskiego mile widziana, lecz niewymagana.

Kandydaci spełniający wymagania, proszeni są o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z obróbką met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne