Monter, Ślusarz (może być do przyuczenia)

Radunia-Containers K.Pich&Wspolnicy Sp.J.

Gdynia, Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • praca polega na naprawie kontenerow morskich/ prace szlifierskie, monterskie/
  • na terenie depotow w Gdańsku lub Gdyni
  • praca jednozmianowa

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w podobnej branży
  • dokładność, operatywność , umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole
  • stabilność
  • umowę o pracę/etat/

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się składowaniem i remontami kontenerów na zlecenie ar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne