Monter Słupów Oświetleniowych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Jabbeke, zagranica

Miejsce pracy: Jabbeke

OBOWIĄZKI

  • demontaż starych i montaż nowych słupów oświetleniowych
  • prace pomocnicze powiązane z wyżej wymienionymi czynnościami
  • prowadzenie i obsługa samochodu z podnośnikiem

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka lub wiedza z zakresu elektryki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kat. C (wymóg konieczny)
  • umiejętność obsługi HDS, podnośników lub koparki będzie dodatkowym atutem
  • posiadanie własnego auta
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polskich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,15 EUR brutto/h z możliwością podwyżki
  • nadgodziny płatne 150% w stosunku do podstawowego wynagrodzenia
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • oddelegowanie do pracy w Belgii
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.