Monter Słupów Oświetleniowych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Jabbeke, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Jabbeke, Belgia

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U – als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży elektrycznej, specjalizującej się w wykonywaniu prac elektrycznych dla zarządców infrastruktury i obiektów przemysłowych, montażu napowietrznej i podziemnej instalacji elektrycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

      • demontaż starych i montaż nowych słupów oświetleniowych
      • prace pomocnicze z wyżej wymienionymi czynnościami
      • prowadzenie i obsługa samochodu z podnośnikiem

      Wymagania

          • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka lub wiedza z zakresu elektryki
          • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
          • posiadanie prawa jazdy kat. C (wymóg konieczny)
          • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
          • umiejętność obsługi HDS, podnośników lub koparki będzie dodatkowym atutem

          Oferujemy

              • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polskich warunkach
              • atrakcyjne wynagrodzenie – 13,15 EUR brutto/h z możliwością podwyżki
              • nadgodziny płatne 150%
              • pracę w systemie jednozmianowym
              • zakwaterowanie
              • oddelegowanie do pracy na podstawie zaświadczenia A1
              • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
              Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
              Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.