Monter skuterów elektrycznych - Wrocław

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

• praca przy produkcji skuterów elektrycznych,
• montaż, składanie komponentów zgodnie z instrukcjami i standardami firmy,
• obsługa elektronarzędzi (wkrętarki, klucze dynamometryczne, lutownica),

Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe,
• doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),
• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
• umiejętność pracy w zespole,
• motywacja i chęć do pracy,

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
• praca OD ZARAZ w systemie dwu-zmianowym,
• wynagrodzenie początkowe 2400 zł brutto, po 1. miesiącu wzrost wynagrodzenia do 2600 zł brutto,
• po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą,
• benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie),
• płatne nadgodziny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.