Monter/ składacz rdzeni

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zgierz, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zgierz

Obowiązki:

  • wsparcie obszaru montażu
  • montaż obwodów magnetycznych
  • montaż podzespołów, skręcanie i rozkręcanie części mechanicznych transformatora i przygotowanie do prób

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (mile widziane z obszaru elektryki, elektromechaniki, mechaniki)
  • doświadczenie w branży produkcyjnej - mile widziane
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz obsługi narzędzi pomiarowych(suwmiarka, mikrometr) - WARUNEK KONIECZNY
  • zdolności manualne
  • dokładność, precyzja
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • umowę o pracę na pełen etat w systemie 3 - zmianowym
  • atrakcyjne zarobki (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zatrudnienia bezpośrednio w firmie Klienta
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco- ul. Wólczańska 128/134 Łódź.

Numer referencyjny: SR/LDZ/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.