monter sieci wodno- kanalizacyjnej od 2500 zł !

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wałcz, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: monter sieci wodno- kanalizacyjnej

Miejsce pracy: Wałcz

Nr ref.: 39023
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wałcz

Zakres obowiązków:

- niwelacja terenu

- zasypywanie wykopów

- zagęszczanie

- prace porządkowe na terenie budowy

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy związanej z budownictwem,

- osoby, które nie boją się pracy fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych

- osoby, które docelowo będą chciały związać się  na dłuższe kontrakty

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz ze składkami ZUS

- atrakcyjne wynagrodzenie: 2000 zł podstawy oraz dodatkowo premia uznaniowa nawet do 1000 zł !

- bezpłatny transport do miejsca wykonywania pracy

- długoterminowe zatrudnienie

- płatny urlop i ubezpieczenie zdrowotne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)