Monter sieci wod-kan

POLAQUA Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

- wykonywanie sieci wodno-kanalizacyjnych;
- dbałość o powierzony sprzęt;
- praca przy budowie kanalizacji (Warszawa i/lub Pruszków).

WYMAGANIA:

- doświadczenie przy montażu sieci wod.-kan.;
- rzetelność, dokładność i precyzja w działaniu;
- dyspozycyjność i mobilność;
- wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
- stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
- pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.