Monter sieci telekomunikacyjnej Praca na terenie Danii

Monotel

41-940 Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na terenie Danii
Renowacja sieci telekomunikacyjnej.
Podłączanie kabli sieciowych oraz weryfikacja wprowadzanych zmian.
Wymiana zaworów i elementów HFC.
Praca głównie na zewnątrz przy skrzynkach teletechnicznych.

Wymagania

Doświadczenie w podłączaniu instalacji kabli koncentrycznych/sieciowych.
Znajomość zasad sprawnego i bezpiecznego mierzenia napięcia.
Znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Znajomość urządzeń pomiarowych stosowanych w telekomunikacji
Brak przeciwskazań do pracy na wysokości (do 10 metrów).
Asertywność, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Firma istnieje od ponad trzech lat w swoim dorobku mamy za sobą już kilk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja