Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • montaż rurociągów wodociągowych
  • montaż sieci sanitarnych zewnętrznych,
  • budowa urządzeń rewizyjnych na sieciach.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe o profilu monter sieci sanitarnych,
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata pracy w branży sanitarnej,
  • samodzielność w realizacji zleconych zadań,
  • znajomość nowoczesnych technik montażowych,
  • umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowe umiejętności:

  • prawo jazdy kategorii B, C
  • uprawnienia spawania gazowego, elektrycznego.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę stacjonarną na terenie portu i miasta Gdynia
  • czas pracy w godzinach 7.00-15.00,
  • podwyższenie kwalifikacji zawodowych,
  • zabezpieczenie w odzież ochronną,
  • pakiet socjalny;
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Działalność firmy<br/>Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” Spółka z o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna