Monter sieci kanalizacyjnych / hydrualik

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Varde, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar ApS Group z Odense w Danii.
Jako część BlueCollar ApS z sukcesami działamy od ponad 10 lat na rynku duńskim.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter sieci kanalizacyjnych/hydraulik

Miejsce pracy: Varde, Dania
Podjęcie pracy od zaraz - kontrakt 4-miesięczny z możliwością przedłużenia

Zakres obowiązków:
Praca przy montażu systemów kanalizacji, niwelacja terenu, prace hydrauliczne na terenie Varde i Esbjergu

Oferujemy:
- stawka 145 DKK / godz. brutto
- kontrakt w oparciu o duńską umowę związkową
- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
- dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny (18,12 DKK do każdej przepracowanej godziny)
- opieka koordynatora
- wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.
- pomoc w zakwaterowaniu (zapewnione przez pracodawcę, koszt wynajmu odciągany z wynagrodzenia)

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenie w pracy montera sieci wodno-kanalizacyjnych - min. 3 lata
- znajomości j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd - duży atut

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Prosimy o zamieszczenie ponizszej klauzuli:
„Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis