MONTER - SERWISANT

Hydropress

Rumia, pomorskie

Hydropress

Od: Hydropress
Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska:

  • montaż podzespołów, zespołów i maszyn według dokumentacji technicznej;
  • praca warsztatowa przy ręcznym montażu przewodów i rur hydraulicznych;
  • obsługa maszyn;
  • praca z użyciem elektronarzędzi;
  • praca w systemie jednozmianowym z możliwością nadgodzin;

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • obycie w pracach mechanicznych, ślusarskich i montażowych;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • dokładność, staranność, samodzielność i sumienność w wykonywanej pracy;
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie;
  • zdolności manualne;
  • zmysł techniczny;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w niekorporacyjnej firmie (dbamy o life / work balance);
  • stabilność zatrudnienia;
Hydropress