Opis stanowiska pracy

Firma z branży telekomunikacyjnej poszukuje osób do pracy w dziale technicznym. W zakres obowiązków wchodzić będą m.in. :

- wszelkie prace związane z doprowadzaniem, instalacją i uruchomieniem medium do planowanych lokalizacji (masztów i linii radiowych, zaciąganie linii światłowodowych, realizowanie projektów okablowania pionowego i poziomego)

- serwis i obsługa sieci teleinformatycznych

Oferujemy pracę w młodym zespole i dobrej atmosferze, z możliwością ciągłego rozwoju zawodowego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie życiorysów wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
- podstawowej wiedzy w zakresie technologii sieciowej
- umiejętności pracy w zespole
- prawa jazdy kategorii B
- logicznego myślenia
- sumienności i rzetelności
- braku przeciwwskazań do pracy na wysokości
- znajomości zagadnień związanych z technologiami bezprzewodowymi i kablowymi

Prezentacja firmy

Connected Sp. z o.o. to jeden z największych w Małopolsce lokalnych oper... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja