Monter / Serwisant - instalacji Klimatyzacji i Wentylacji

Klimbest

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku:

montera / instalatora / serwisant , odpowiedzialna będzie za montaż (wykonywanie) instalacji klimatyzacyjnych typu SPLIT i Multi SPLIT.

Wymagania

  • znajomość zagdanień związanych z montażem i rozruchem klimatyzacji
  • wykształcenie średnie techniczne elektryczne lub profilowe
  • ogólna znajomość zagadnień elektrycznych
  • umiejetność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • zamieszkanie w Krakowie lub najbliższej okolicy
  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach
  • brak przeciwskazań do prac na wysokościach

Mile widziane

  • znajomość branży instalacji klimatyzacyjnych - serwisowanie urządzeńe VRV, VRF itp.
  • uprawnienia do prac wysokościowych i podestach ruchomych

Prezentacja firmy

Klimbest – jest specjalistyczną firma w zakresie systemów klimatyzacji k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis