Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej doświadczonym dostawcą światowej klasy usług motoryzacyjnych, której obszary specjalizacji obejmują samochody premium, kabriolety i samochody elektryczne, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr ref.: produkcja/fin/2017
Miejsce pracy: FINLANDIA, Uusikaupunki

Osoba zatrudniona na danym stanowisku odpowiedzialna będzie wykonywanie prac montażowych na jednym ze zautomatyzowanych wydziałów:

- spawalnia, montaż nadwozi
- lakiernia
- montaż końcowy

Stawka godzinowa brutto:

11.13 - 11.62€ - zależna od długości doświadczenia zawodowego
Norma czasu pracy: 40 godz/tydzień – 30 min przerwa
Praca w systemie 2-zmianowym: 6.00 – 14:30 oraz 14.30 – 23.00,
Praca w systemie 3-zmianowym ropocznie się w poźniejszym czasie:
6.00 – 14.00; 14.00 - 22.00; 22.00 – 6.00

Dodatki:
• Dodatek za pracę na II zmianie – 1.15€/hr.
• Dodatek za pracę na III zmiaie – 2.11€/hr.
• Ekwiwalent za urlop (9%) – wypłacany gdy pracownik przebywa na urlopie lub po zakończeniu kontraktu.

Mozliwość pracy w godzinach nadliczbowych:
• Poniedziałek – Piątek : 9-ta i 10-ta godzina dodatek 50%; 11-ta i 12-ta godzina dodatek 100%
• Sobota– pierwsze 8 godzin dodatek 50% , kolejne dodatek 100%
• Niedziela – dodatek 100%

Data rozpoczęcia – maj/czerwiec 2017

Czas trwania kontraktu: minimum do 31.12.2017 z możliwością przedłużenia.

Odzież robocza oraz narzędzia pracy zapewnione przez Pracodawcę.

Zakwaterowanie zorganizowane jest przez Pracodawcę, możliwie jak najbliżej miejsca pracy, koszt potrącany z wynagrodzenia to 400-500 eur/osoba/miesiąc (łącznie z mediami + Internet);

Koszty transportu do Finlandii pokrywa pracownik. W przypadku akecptacji Pani/Pana Kandydatury do pracy firma Opteam służy pomocą w zakresie porady odnośnie podróży do Finlandii.

Ważne: Firma Opteam nie pośredniczy w zakupie biletów lotniczych.

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. angieskiego - warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie zawodowe związane z pracą na linii produkcyjnej
- zaangażowanie
- odpowiedzialność
- skrupulatność

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji