Monter rusztowań

Adecco Solutions AS

OSLO, zagranica

Opis stanowiska pracy

Montaż i demontaż rusztowań w różnych systemach na długoterminowych projektach mieszkaniowych i komercyjnych na terenie Oslo i w okolicach.
Możliwość wyjazdu dla osób przebywających w Polsce - podczas kwarantanny zapewnione mieszkanie.
Możliwość podjęcia pracy ASAP dla osób przebywających na terenie Norwegii.

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie w pracy jako monter rusztowań oraz norweskie uprawnienia § 17-4 (46c)
• Łatwość komunikacji w języku angielskim lub norweskim
• Doświadczenie z Norwegii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
• Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
• Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy