MONTER RUSZTOWAŃ

Elementeam

Niemcy/Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy monterów rusztowań z min. półrocznym doświadczeniem na obiektach na rusztowaniach layher.

Oferujemy:

- pracę w Holandii, Belgii

- holenderską umowę

- bezpłatne zakwaterowanie,

- 500 e / 40 h

- tygodniowe wypłaty

Skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, aplikuj już teraz.

Wymagania

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie na obiektach przemysłowych,
- certyfikaty VCA / SCC / Steigerbouw A lub B,
- komunikatywna znajomość języka obcego: angielski, niemiecki, holenderski,
- uprawnienia brytyjskie, norweskie, szwedzkie, niemieckie będą mile widziane,
- własny samochód – mile widziane,
- mile widziane świadectwa pracy lub inne dokumenty potwierdzające umiejętności,
- motywacja do pracy,
- brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 m

Prezentacja firmy

Elementeam oferuje rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne