Opis stanowiska pracy

Montaż i demontaż rusztowań w zakładach przemysłowych na terenie Polski i Niemiec oraz realizacja prac pomocniczych tj. transport elementów rusztowań.

OFERUJEMY:

  •  polską umowę o pracę na okres min. 6 miesięcy
  •  zapewniamy zdobycie uprawnień niemieckich SCC
  •  wynagrodzenie  10,70 euro brutto za godz. dla osób z doświadczeniem min.1rok
  •  zapewniamy zakwaterowanie w Niemczech i pokrywamy koszty zakwaterowania

WYMAGANIA:

  •  mile widziane doświadczenie zawodowe
  •  mile widziana znajomość języka niemieckiego
  •  im więcej umiesz i wiesz, tym większe wynagrodzenie możemy Ci zaoferować
  •  umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność, sumienność
  •  nie możesz mieć lęku wysokości - praca na dużych wysokościach
  •  dyspozycyjność - wyjazd do pracy za granicę na 6 miesięcy

MILE WIDZIANE:

  •  uprawnienia na jazdę wózkiem widłowym
  •  kurs pierwszej pomocy
  •  prawo jazdy kat. B
  •  prawo jazdy kat. C

Prezentacja firmy

Industrial Services sp.z o.o. jest polską spółką z oddziałem niem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie