Opis stanowiska pracy

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie montera rusztowań;
  • VCA/SCC 18 (jeżeli nie posiadasz certyfikatów - pomożemy Ci je uzyskać przed wyjazdem);
  • Dodatkowym atutem będą holenderskie uprawnienia do montażu rusztowań Steigebouwer DNV;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń od 10€ do 16€ na godzinę (zależne od doświadczenia, kwalifikacji oraz posiadanych certyfikatów);
  • Długoterminowe projekty;
  • Legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu;
  • Transport, zakwaterowanie na miejscu darmowe;
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

kontakt: p.zmuda@stipunited.com 600 466 600

p.buska@stipunited.com 535 052 496

Prezentacja firmy

STIP UNITED Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna