Opis stanowiska pracy

POSZUKUJEMY MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Z DOŚWIADCZENIEM NA SYSTEMIE LAYHER !

PRACA od zaraz w Holandii oraz Belgii

 Oferujemy:

- długoterminowe umowy na warunkach holenderskich;

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

- bezpłatne zakwaterowanie oraz transport na terenie Holandii, Belgii;

- niezbędny do pracy sprzęt.

Zgłoś się do nas na test praktyczny, zaprezentuj nam swoje umiejętności, a my zagwarantujemy Tobie satysfakcjonującą pracę.

Testy dla monterów rusztowań przeprowadzamy codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 8.

Wystarczy wcześniej umówić się na dogodny termin ! Zapraszamy do kontaktu.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

-  Minimum półroczne  doświadczenie na obiektach przemysłowych, np. elektrownie, rafinerie, stocznie (system Layher modułowy) - potwierdzone świadectwami pracy, referencjami;

- Znajomość języka angielskiego  lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

- Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy;

- Certyfikat bezpieczeństwa VCA - bardzo mile widziany, jeśli jednak go nie posiadasz, pomożemy w jego uzyskaniu;

- Certyfikat Steigerbouw A - mile widziany , jeśli jednak go nie posiadasz, otrzymasz szanse na jego uzyskanie;

- Umiejętność współpracy w grupie oraz wysoka motywacja do pracy.

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie