Opis stanowiska pracy

  PILNIE  POSZUKUJEMY MONTERÓW RUSZTOWAŃ Z DOŚWIADCZENIEM NA

                                            SYSTEMIE  LAYHER !

Poszukujemy kandydatów na projekty w Holandii, Belgii, Niemczech.

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

- zakwaterowanie;

- transport na terenie Holandii, Belgii, Niemiec;

- niezbędny do pracy sprzęt;

- opiekę polskich koordynatorów;

- długoterminowe kontrakty (polskie i holenderskie umowy !).

Zgłoś sie do nas na test praktyczny, zaprezentuj nam swoje umiejętności, a my zagwarantujemy Ci satysfakcjonującą pracę.

Testy przeprowadzamy codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 8.

Wystarczy wcześniej umówić się na dogodny termin ! Zapraszamy do kontaktu.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

-  Minimum półroczne  doświadczenie na obiektach przemysłowych, np. elektrownie, rafinerie, stocznie (system Layher modułowy) - potwierdzone świadectwami pracy, referencjami;

- Znajomość języka angielskiego  lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

- Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy;

- Certyfikat bezpieczeństwa VCA - bardzo mile widziany, jeśli jednak go nie posiadasz, pomożemy Ci go uzyskać;

- Certyfikat Steigerbouw A - mile widziany , jeśli jednak go nie posiadasz, otrzymasz szanse na jego uzyskanie;

- Umiejętność współpracy w grupie i wysoka motywacje do pracy.

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie