Monter rusztowań

Fortiori Oy

Finlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Montaż rusztowań wewnątrz i na zewnątrz budynku.
  • Umowa na pełny etat,na czas nieokreślony, zgodnie z prawem fińskim. Okres próbny 3 miesiące.
  • Doświadczenie w Skandynawii oraz zielona karta [fińska] - mile widziana.

Firma zapewnia pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z podjęciem pracy i pobytem w Finlandii.

Wynagrodzenie 12,35+18,5% euro/brutto + 0,95 euro- dodatek zawodowy

Zakwaterowanie płatne przez pracownika 250 Euro/miesiąc

Dla osób nie posiadających zielonej karty, firma zorganizuje szkolenie płatne 130 euro. Zielona karta [BHP] jest imienna i ważna na okres 5 lat.

Firma zapewnia ubranie robocze oraz narzędzia.

Przewidziane nadgodziny oraz praca w soboty.

 Praca przewidziana na 1-2 lata.

mile widziane- prawo jazdy kat. B

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Po zaakceptowaniu, ale przed przyjazdem do FI, kandydat zobowiązany jest do wykonania badań na obecność narkotyków.

Prezentacja firmy

Everyone is satisfied when the employers find skilled workers thr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne