Opis stanowiska pracy

Montaż i demontaż rusztowań typu Layher na terenie elektrowni atomowej Olkiluoto w Finlandii.

OFERUJEMY:

- Pracę tymczasową podstawie fińskiej umowy o pracę na okres min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- Praca od zaraz

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku w budownictwie przemysłowym
  • Certyfikat montera rusztowań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne