Opis stanowiska pracy

Poszukujemy monterów rusztowań z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego lub niemieckiego na wiele projektów w Holandii i Belgii.

Stawka 480-520 euro za 40 godz. w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Bezpłatne zakwaterowanie, wszystkie warunki holenderskie.

Możliwość nadgodzin.

Długoterminowa praca.

Mile widziany certyfikat VCA/SCC i Steigerbouwer A lub B

Dla osób bez certyfikatów możemy je zorganizować.

Wymagany transport( może być jedno auto na grupę)

Prezentacja firmy

T-work International Sp z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu Huma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy