MONTER RUSZTOWAŃ - ZAPEWNIAMY SZKOLENIA

GRUPACON Sp. z o.o.

Dordrecht, zagranica

Opis stanowiska pracy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie. GRUPACON Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia pod numerem 11.246

Pracowałeś na projektach zagranicznych?
Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim lub niemieckim?
Dołącz do nas!

Monter Rusztowań – PRACA I SZKOLENIA!!!!

Miejsce pracy: Belgia, Holandia

Montaż i demontaż rusztowań typu Layher na terenie rafinerii, elektrowni oraz budynkach przemysłowych.

Proponujemy:

· Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· System szkoleń podnoszących kwalifikacje
· Transport i zakwaterowanie

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA?NIC NIE SZKODZI.PRZYGOTUJEMY CIĘ DO ZAWODU MONTERA RUSZTOWAŃ.

Zgłoś się do nas, zaprezentuj nam swoje umiejętności, a my zagwarantujemy Ci satysfakcjonującą pracę!!!! Przygotowaliśmy specjalną ścieżkę kariery oraz system rozwoju i samorealizacji.

Wymagania

· Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku - min 2 lata
· Dodatkowy atut uprawnienia do montażu rusztowań Steigerbouwer
(holenderskie)
· Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 - dobre podstawy
· VCA/SCC
· Motywacja oraz chęci do pracy
· Umiejętność pracy w zespole

Dla osób doświadczenia i uprawnień proponujemy szkolenie bezpośrednio w

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne