Monter Rusztowań - Scaffolder

RJS Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na terenie Szwecji na stanowisku:

Praca polega na pełnej obsłudze rusztowań budowlanych i przemysłowych różnego typu oraz pracach towarzyszących.

Oferujemy

  • polska umowa o pracę z aneksem na oddelegowanie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • zakwaterowanie,
  • transport do pracy za granicę,
  • poruszanie się autami firmowymi na terenie Szwecji.

Wymagania

  • doświadczenie,
  • polska „Książeczka” montera, wraz z certyfikatem, wydawane przez IMBiGS,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • język angielski w stopniu minimum komunikatywnym,
  • zachowanie kultury osobistej,
  • sumienność,
  • dobra sprawność fizyczna.

Prezentacja firmy

Rusztowania - Jonas Scaffolding Sp. z o.o. oferuje kompleksową usługę w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna