Monter rusztowań przemysłowych/Niemcy

Agencja Headhunters

Zachodnie Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Aktualnie poszukujemy dla naszego niemieckiego Klienta, Kandydatów na stanowisko:

Miejce pracy: Ludwigshafen

Opis:
• Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych
• Praca od zaraz!

Wymagania

• doświadczenie w pracy w rusztowaniach przemysłowych
• certyfikat SCC/VCA - warunek konieczny
• język niemiecki

Nasz Klient oferuje:

• wynagrodzenie: od 12,50-14,00 euro/godz.
• Warunki umowy : 12 miesięcy; jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy umowa zostanie zmieniona na czas nieokreślony ze wzrostem stawki
• 30 dni urlopu wypoczynkowego
• dodatkowa 13 pensja (55% miesięcznego wynagrodzenia płatna w Grudniu)
• dodatkowe wynagrodzenie urlopowe (€ 720/rok)
• zakwaterowanie jest płatne przez firmę przez pierwsze 4 miesiące
• zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Niemiecką

Każdy dokument aplikacyjny musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
47PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie